Молитва про дар миру св. Йоана Павла ІІ

Молитва про дар миру св. Йоана Павла ІІ

Боже отців наших, великий і милосердний! Господи життя і миру, Отче всіх людей. Ти бажаєш миру, а не страждання. Засуди війну і здолай гординю насильників.

Ти послав свого Сина Ісуса Христа, щоб Він проголошував мир близьким і далеким і об’єднав людей усіх рас та поколінь в одну сім’ю.

Нехай більше не буде війни – злої авантюри, яку вже не можна завернути назад, нехай більше не буде війни – хаосу боротьби і насильства.

Вчини, щоб припинилася війна, яка загрожує Твоїм творінням на небі, на землі та в морі.

Разом з Марією, Ісусовою і нашою Матір’ю, ми благаємо Тебе: доторкнись до сердець людей, відповідальних за долю народів.

Знищи логіку відплати і помсти та надихни через Святого Духа на нові великодушні та шляхетні рішення в діалозі та терплячому очікуванні –ефективніші, ніж жорстока війна.

Отче, обдаруй наші часи днями миру.

Нехай більше не буде війни.

Амінь.

Молитва про дар мира св. Иоанна Павла II

Боже отцов наших, великий и милостивый! Господи жизни и мира, Отец всех людей. Ты желаешь мира, а не страдания.
Осуди войну и низвергни гордыню жестоких.
Ты послал Своего Сына, Иисуса Христа, проповедовать мир ближним и дальним и объединил людей всех рас и поколений в одну семью.
Да не будет больше войны – злой авантюры, от которой нет пути назад, да не будет больше войны – смятения борьбы и насилия.
Да прекратится война, угрожающая Твоему творению на небе, на земле и в море.
Вместе с Марией, Матерью Иисуса и нашей, мы умоляем Тебя прикоснись к сердцам людей, в чьих руках судьбы народов.
Разрушь логику отмщения и дай через Святого Духа новые великодушные и благородные решения, в диалоге и терпеливом ожидании – более плодотворные, чем насильственная война.
Отче, даруй нашему времени дни мира.
Да не будет больше войны.
Аминь.